O nás.

Sme oficiálnym distribútorom INFRAKÚRENIA REDWELL a WELLINA rakúskeho výrobcu REDWELL Manufaktur GmbH pre Slovenskú republiku. Zabezpečujeme komplexné služby a poradenstvo v tejto oblasti. V ponuke máme najširší výber infrapanelov so sálavou zložkou zo skla alebo špeciálnej oceľovej zliatiny. Všetky produkty nakupujeme na základe platných zmlúv a zabezpečujeme na ne kompletný záručný a pozáručný servis

Počas nášho fungovania sme sa stretli so zákazníkmi ktorí si sami nadimenzovali infrakúrenie, alebo pri kúpe cez e-shop použili kokurenčnú kalkuláciu v domneni že všetky infrapanely majú rovnakú účinnosť. Následne museli prerábať elektroinštaláciu, lebo takto urobené kúrenie bolo nefunkčné.

Predaj infrakúrenia vyžaduje individuálny pristup ku každému zákazníkovi. Preto infrakúrenie nepredávame v kamennom obchode, ale sme schopni za vami vycestovať (je jedno či ste zo Sobraniec alebo zo Skalice) posúdiť stavbu, správnosť nadimenzovania a odporučiť vám optimálne riešenie. Výsledkom toho je vaša spokojnosť a to je náš cieľ.Obráťte sa na nás - dohodneme si nezáväzné stretnutie, vysvetlíme vám prednosti infrakúrenia, ako aj prednosti našich produktov. Poskytneme vám všetky potrebné informácie, aby ste sa mohli správne rozhodnúť.

Odporučíme vám vždy len overené riešenia, ktoré by sme zvolili sami, keby sme boli vo vašej pozícii zákazníka.

Certifikát