Infrapanely WELLINA sú zložené z tých najkvalitnejších materiálov.

Karbonové vlákno sa skládá z niekoľkých desiatok tisíc vlákien uložených v špeciálnom akumulačnom jadre infrapanelu. To zaručuje dokonalú elimináciu škodlivého elektrosmogu - podložené certifikátom IGEF od Medzinárodného inštitútu pre výskum elektrosmogu v Nemecku.

Infrapanel sa skladá z troch základných častí:

Tech

  • 1 - nekovové karbónové vlákno je zložené z niekoľko tisíc vlákien vyrobené za pomoci najmodernejšej NANOTECHNOLÓGIE. Vďaka svojej konštrukcii a zloženiu získali infrapanely WELLINA certifikát IGEF (minimum elektrosmogu)
  • 2 - jadro z prírodného materíálu s tavným bodom cca 1 315°C a vysokou tepelnou vodivosťou rovnomerne rozkladá teplo po celej ploche infrapanelu
  • 3 - ochranu panela a dokonale rovnomerné spektrum vysokého sálania zaisťuje vysoko kvalitná emailová ocel skladajúca sa zo zmesi ocele a skla


Jedinečnou technológiou výroby sa podarilo dosiahnut rovnomerné rozloženie teploty po celej ploche infrapanela. Svedčí o tom snímok z termokamery najviac používaného infrapanela WE 900. Konštantnou teplotou po celom povrchu infrapanela je dosiahnutá maximálna účinnosť sálania. Pri našich produktoch je to až 95%. Pre pozretie videa kliknite.

Tech

Všetky infrapanely spĺňajú európske normy RW TUV, GS, CE, CSA (Canada a USA), IGEF a podliehajú ekologickým skúškam materiálov GSF. Rakúsky výrobca Infrarot Heizsysteme Gmb H od roku 2007 prešiel na certifikované riadenie kvality výroby EN ISO 9001:2000 a EN ISO 14001:2004.